Ocenění pro Jiřího Heřmana a Antonína Jágla

blank

V úvodu společenského večera během konference Provoz vodovodů a kanalizací 2022 bylo předáno  významné ocenění – Čestný člen SOVAK ČR, a to Jiřímu Heřmanovi a Antonínu Jáglovi, za dlouholetou vysoce odbornou práci v oboru a aktivní činnost v představenstvu SOVAK ČR.

Jiří Heřman se stal členem představenstva SOVAK ČR v roce 2010. Od roku 1993 působil ve vodohospodářské firmě 1. JVS a roku 2010 se stal generální ředitelem a předsedou představenstva firmy ČEVAK, kde působí dodnes.

Antonín Jágl se stal členem představenstva SOVAK ČR v roce 2006. Z jeho působení v oboru vodovodů a kanalizací je podle sdružení zapotřebí vyzdvihnout pozici ředitele společnosti Vodárny a kanalizace Karlovy Vary (VODAKVA), kde se výrazně zasloužil o značné rozšíření její působnosti až do čtyř krajů a také o to, že společnost disponuje nejnovějšími vodárenskými technologiemi. Nyní je tajemníkem Vodohospodářského sdružení obcí západních Čech.

Vodárny a kanalizace Karlovy Vary, a.s. - PDF Stažení zdarma

Zdroj: SOVAK ČR 

Scroll to Top